Het centraal aanspreekpunt bij uitstek voor de IT-behoeften van jouw onderneming: dat is de missie die het team van D-Cloud al jarenlang met hart en ziel invult. Gertjan De Kesel en co slagen erin om voor kmo’s en grotere firma’s uit de meest uiteenlopende sectoren de juiste oplossingen te bieden. De gloednieuwe website illustreert wat de onderneming uit Aalter allemaal in zijn mars heeft.
Bedrijven houden van duidelijkheid en kiezen hun partners in functie van de sterke diensten die ze leveren. Het hoeft niet te verbazen dat D-Cloud perfect in dat plaatje past. “We creëren een totaalaanbod aan services die van groot belang zijn voor onze klanten”, legt Gertjan uit. “Dat begint bij hardware: laptops, docking stations, printers, routers, switches, accessoires… Het zijn maar enkele van de noodzakelijke producten die tot ons assortiment behoren. Daarnaast doen we er alles aan om onze klanten te helpen om hun organisatie tot een moderne werkplek te laten uitgroeien. We ontwerpen en implementeren cloud-oplossingen die bovendien een betere schaalbaarheid in functie van verdere groei faciliteren. Dat kan met een hybride aanpak, of ‘full cloud’.”
Unified communications
Ook netwerken hebben voor het D-Cloud-team geen geheimen. “We behartigen zowel het design, de integratie, de bewaking als ondersteuning, onder meer via continue monitoring, die ons ook toelaat om bij storingen of dreigingen meteen in te grijpen. ‘Unified communications’ is eveneens essentieel: we helpen bedrijven met telecomsystemen waar ze onafhankelijk van locatie of toestel met elkaar kunnen communiceren. Uiteraard zorgen we er bij al deze diensten voor dat ook de cybersecurity optimaal is, met oplossingen inzake anti-spam, databescherming en tweefactor-authenticatie (2FA).”
Veel potentieel
Met de bouw van krachtige, goed functionerende webapplicaties op maat, zijn de specialisten evenzeer vertrouwd. “Onze jonge en dynamische experts beschikken over diverse certificaten (Microsoft, Cisco, AWS, Azure, VMware…) en hebben kennis over de meest recente technologieën. Hun knowhow laat toe om vanaf het eerste contact tot en met integratie en nazorg een klantvriendelijk ontwerp en solide projectbeheer te ondersteunen met krachtige support. Dankzij die aanpak slaat het vliegwiel van mond-tot-mondreclame automatisch aan. Bovendien biedt de markt waarin wij actief zijn nog veel potentieel, omdat veel kmo’s nog schrik hebben om de stap naar de cloud te zetten. Onze consultancy helpt bepaalde vooroordelen te overwinnen en draagt ook op die manier bij tot de digitale transformatie bij onze klanten.”
D-Cloud
Groendreef 1A
9880 Aalter
T. 09 277 89 03