Al zestien jaar helpt Minds&More bedrijven groeien door ervaren interim managers en experts te koppelen aan hun specifieke noden. Vanuit kantoren in Zaventem, Gent en Venlo (NL) ondersteunt het bedrijf organisaties in de domeinen marketing, sales, finance en HR, alsook in operations en general management.
“Wij zijn géén consultancybedrijf”, benadrukt Louis Bracke, Client Manager bij Minds&More. “Wij leveren geen adviseurs die rapporten schrijven, maar hands-on professionals die meteen meedraaien en impact creëren vanaf dag één.”
Meer slagkracht, zelfde mensgerichte aanpak
Minds&More werd opgericht in 2009 en groeide uit tot een gevestigde waarde in interim management en project sourcing. “Onze kracht zit in de combinatie van snelheid, kwaliteit en een persoonlijke aanpak. Dankzij ons netwerk van meer dan 3.000 zorgvuldig gescreende professionals kunnen we vaak binnen 48 uur de juiste match voorstellen.”
Sinds 2023 maakt Minds&More deel uit van Capenti, de holding boven onder meer Schelstraete Delacourt en HR One. “We delen dezelfde waarden: ondernemerschap, kwaliteit, integriteit en een menselijke aanpak, maar hebben een andere focus. Schelstraete Delacourt zoekt bedrijfsleiders voor een permanente werving, terwijl wij bedrijven helpen met tijdelijke versterking. Die samenwerking laat ons toe klanten te ondersteunen met zowel tijdelijke als permanente oplossingen, zonder onze persoonlijke, gespecialiseerde aanpak te verliezen.
Betrokken partner, geen leverancier
Bij Minds&More ligt de nadruk op nabijheid en pragmatiek. “We zijn geen anonieme leverancier, maar een partner die meedenkt. Daarom spreken we liever over partnerships dan over klantenrelaties. We luisteren, analyseren en zoeken de juiste persoon voor de juiste context. Dat kan een tijdelijke manager zijn die continuïteit garandeert, of een specialist die een transformatieproject leidt.”
De samenwerking stopt niet bij de plaatsing. “We blijven nauw betrokken tijdens het hele traject. Zowel bedrijf als interim professional moeten zich goed voelen in de samenwerking. Dat is de enige manier om duurzame resultaten te behalen.”
Lokale verankering
Hoewel Minds&More deel uitmaakt van een internationale groep, blijft het bedrijf sterk lokaal verankerd. Louis richt zich op West- en Oost-Vlaanderen: “We willen dichter bij de bedrijven staan. Mensen werken graag met iemand uit dezelfde regio die hun context begrijpt. Dat persoonlijke, lokale contact maakt het verschil.”
Toekomstgericht groeien Bedrijven staan voor snelle veranderingen: digitalisering, AI, herstructureringen... Ze hebben leiders nodig die meteen kunnen schakelen. “Daar ligt onze meerwaarde: we brengen ervaring, snelheid en flexibiliteit.”
Minds&More wil haar positie in België verder versterken. “We zijn al sterk aanwezig in Brussel, Vlaams-Brabant en Antwerpen, maar willen onze naam in West-Vlaanderen verder op de kaart zetten”, besluit Louis. “Altijd met dezelfde missie: bedrijven vooruithelpen door de juiste mensen op het juiste moment in te zetten.”
Minds&More
Brussel - Gent - Venlo